XVI Sympozjum Lakierowanie Proszkowe, Ciekłe i Cynkowanie (2018)

W dniach 25 - 27 kwietnia 2018 roku już po raz trzeci, wspólnie z naszym włoskim partnerem - ST Powder Coatings, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XVI Sympozjum Lakierowania Proszkowego, Ciekłego i Cynkowania organizowanym w Hotelu Ossa Congress & SPA przez firmę Wagner.

Nasze stoisko już z daleka wabiło zwiedzających pięknymi powłokami, których próbki zdobiły ściany naszego boksu wystawienniczego. Wszyscy, którzy nas odwiedzili mieli możliwość zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zaopatrzyć się we wzorniki i ulotki prezentujące nasze produkty. Dużą popularnością cieszyły się również nasze gadżety firmowe. Oprócz obecnych klientów, stoisko odwiedzali również chętnie nowi, potencjalni klienci, dla których była to doskonała okazja do poznania naszych firm oraz skorzystania z fachowego doradztwa udzielanego przez eksperta z laboratorium we Włoszech.

Ukoronowaniem naszego tegorocznego udziału w sympozjum była prelekcja wygłoszona przez przedstawicieli firmy ST Powder Coatings. Sądząc po ilości zapytań otrzymanych natychmiast po wykładzie, jego temat - innowacyjny system "Proszek na proszek", wzbudził ogromne zainteresowanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

STRONA GŁÓWNA    -    OFERTA    -    O NAS    -    KONTAKT