XV Sympozjum Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe (2017)

W dniach 1 - 3 marca 2017 roku już po raz drugi mieliśmy okazję, wspólnie z naszym partnerem - włoskim producentem farb proszkowych ST Powder Coatings, uczestniczyć w XV Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego zorganizowanym w Hotelu Ossa Congess & SPA przez firmę Wagner. Jest to jedna z większych imprez branżowych w Europie, która z roku na rok zyskuje na znaczeniu.

Tym razem wystąpiliśmy nie tylko w roli wystawcy, ale również jako prelegent. Wydarzenie stało się doskonałą okazją, by osobiście spotkać się z naszymi obecnymi klientami, a także nawiązać nowe, cenne kontakty z ewentualnymi przyszłymi odbiorcami. Na naszym chętnie odwiedzanym stoisku dostępne były broszury prezentujące wybrane serie produktów oraz wzorniki farb proszkowych, które stały się już rozpoznawalne na polskim rynku. Oprócz wspomnianych materiałów, umożliwiających zapoznanie się z naszą ofertą, rozdawaliśmy drobne upominki w postaci gadżetów reklamowych, spośród których największym zainteresowaniem cieszyły się nasze firmowe podkładki pod mysz z kalendarzem. Ponadto wszystkim zainteresowanym udzieliliśmy wyczerpujących informacji produktowych i handlowych, a dzięki obecności naszego eksperta z laboratorium we Włoszech można było również skorzystać z fachowej konsultacji.

Ostatniego dnia sympozjum przedstawiciele firmy ST Powder Coatings wygłosili prelekcję, podczas której zaprezentowali nową serię farb EVO+. Są to farby cienkopowłokowe o wykończeniu grubej struktury, wygrzewane w niskich temperaturach. Temat prelekcji natychmiast wzbudził duże zainteresowanie ze względu na liczne zalety nowej serii EVO+. Wystarczy wspomnieć choćby o estetycznej, jednolitej powłoce uzyskanej już przy małej grubości zaledwie 50 mikronów, co pociąga za sobą wzrost wydajności, czy o możliwości wygrzewania w niskich temperaturach, co przekłada się na oszczędność energii i tym samym pomaga chronić środowisko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

STRONA GŁÓWNA    -    OFERTA    -    O NAS    -    KONTAKT