Farby proszkowe jako produkty ograniczające emisję rozcieńczalników do atmosfery stały się odpowiedzią na pytanie, jak chronić nasze środowisko naturalne. Rozwój technologii wytwarzania farb proszkowych oraz metod ich aplikacji i utwardzania wciąż poszerzają zakres stosowania tych produktów. Przeznaczane głównie do malowania przedmiotów metalowych, coraz szerzej wykorzystywane są na wyroby szklane, ceramiczne, z tworzyw sztucznych i materiałów drewnopochodnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo farby proszkowe trzech producentów w bardzo szerokim asortymencie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy produkty o różnych właściwościach, do różnych zastosowań, na zróżnicowanym poziomie cenowym. Mamy nadzieję, że tak bogata oferta pozwoli nam spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.


Materiały pomocnicze

TERMOELAST
ELASTYCZNA SZPACHLÓWKA POLIESTROWA
O WYSOKIEJ ODPORNOŚCI TERMICZNEJ

Szpachlówka TermoElast jest chemoutwardzalną, dwuskładnikową kompozycją do nakładania szpachlą. Pierwszy komponent stanowi masę szpachlową, która jest zawiesiną odpowiednich wypełniaczy mineralnych w roztworze nienasyconej żywicy poliestrowej. Drugim komponentem jest utwardzacz w postaci pasty zawierającej nadtlenek dibenzoilu. Na reperowaną powierzchnię nakłada się kompozycję otrzymaną poprzez zmieszanie w odpowiednich proporcjach masy szpachlowej i utwardzacza.

Informacja techniczna
STRONA GŁÓWNA    -    OFERTA    -    O NAS    -    KONTAKT